Euro-Medical Aparatura i sprzęt Medyczny

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Aparatura Medyczna oferowany przez firmę Euro-Medical


Aparatura Medyczna
 

Mamy siedzibę w Bielsku-białej, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas.


W pracy przedstawiono program mający na celu ułatwienie szkolenia operatorów pomp infuzyjnych. Program został opracowany w dwóch modułach: pierwszy wprowadza opis pompy infuzyjnej, a drugi symuluje działanie pompy infuzyjnej. Symulacja może działać na dwa różne sposoby - jeden krok po kroku, który podpowiada użytkownikowi wszystkie wymagane kroki do zaprogramowania pompy oraz tryb swobodny, w którym program przedstawia sytuacje, które użytkownik musi rozwiązać samodzielnie. W trybie krok po kroku program przedstawia instrukcje w formie tekstu i dźwięku, podczas gdy użytkownik musi wykonać instrukcje, aby przejść dalej. W trybie swobodnym użytkownik ma możliwość nauczenia się, jak zachowywać się w niecodziennych i niebezpiecznych sytuacjach, których formalne szkolenia mogą nie obejmować.
 

Sprzęt Medyczny

 

Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.